Попередження підліткової злочинності

    У підлітковому віці дітям притаманне прагнення звільнитися від опіки і контролю  та відчути свою дорослість. Підлітки демонструють її, наслідуючи зовнішніми проявами – палінню, вживання алкоголю, слідуючи моді і вибираючи недитячі способи дозвілля.

    Причини до скоєння злочинів лежать у психологічних особливостях підлітка, який бажає відчувати свою значимість і цінність. І якщо він не успішний в спорті, навчанні або суспільному житті, чи росте в несприятливій сім’ї, підліток знайомиться з вуличним життям, де знаходить спілкування з такими ж «знедоленими». Там панує своя, особлива психологія, яка і штовхає до підліткової злочинності. Серед них існують свої закони, згідно з якими виживає найсильніший, а протистояння ворожому суспільству є стилем життя.

    Саме тому, керівництво технікуму та педагогічний колектив для попередження правопорушень та злочинності співпрацює з Кіцманським РЦСССДМ. І на базі навчального закладу відбулася виховна година  з студентами других курсів на тему «Попередження підліткової злочинності», яку провів Чорний І. Також студенти мали змогу ознайомитися з виставкою в бібліотеці по даній темі.

20170206_153009

20170206_152949

20170207_122458