Подвиг Героїв Небесної Сотні – безсмертний!

20 лютого 2016року Україна вшановувала пам’ять Героїв Небесної Сотні. З цієї нагоди у Кіцманському технікумі Подільського ДАТУ підготували ряд заходів, щоб гідно вшанувати загиблих Героїв, пригадати кожного борця за волю України та помолитися за них. До пошанування долучилися студенти,викладачі,адміністрація та весь колектив закладу. Мета всіх заходів – згадати світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали за нас своє життя.

    Протягом дня в аудиторії № 26 під керівництвом Томаш Оксани Василівни, викладача української мови та літератури та Гуцуляк Олени Олександрівни, викладача інформатики студенти мали змогу взяти участь у письмовому флешмобі “Я дякую Героям Небесної Сотні за…” та підготовці стіннівок “Поезія Майдану” і “Згадаймо Героїв поіменно “. На символічних свічках кожен написав слава подяки Героям.

          _DSC4469           _DSC4456
          _DSC4440                 _DSC4521

   Після знять колектив технікуму та студенти зі своїми кураторами на площі перед центральним корпусом зібралися на лінійку-реквієм, яку відкрили заступники директора Козій Олег Володимирович та Худик Людмила Степанівна.
Загиблих героїв згадували хвилиною мовчання. Слухали гімн Майдану “Плине кача…”

    Козій О.В. як учасник Майдану розповів присутнім про жахіття лютого 2014 року, закликав молоде покоління назавжди закарбувати в пам’яті імена тих людей, які пішли на свідому самопожертву заради нас.

    Понад 300 студентів взяли участь у акції “Свіча пам’яті”. Під час флешмобу слова “НЕБЕСНА СОТНЯ” були викладені з лампадок і запалені на знак пам’яті та пошани загиблих.

    Заходи завершили мирною ходою. Студенти та викладачі віднесли запалені лампадки до пам’ятників загиблих героїв Кіцманщини.

       _DSC4520                _DSC4427
                  _DSC4517                _DSC4518