Ознайомлення студентів з роботою Державної Податкової Інспекції

    Центральна міжрайонна державна податкова інспекція відкрила двері студентам-випускникам групи БО-31 відділення «Менеджменту і бухгалтерського обліку»   Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ. Метою зустрічі було ознайомлення студентів з організаційною структурою, основними завданнями ДПІ, підвищенням  практичної підготовки студентів та їх майбутнього працевлаштування.

  Представники фіскальної служби познайомили молодь із азами податкової справи. Із майбутніми бухгалтерами спілкувався особисто керівник Кіцманської  ДПІ  Реп’яхівський  Іван  Романович.  Зустріч  відбулася у форматі живого спілкування.  Іван Романович ознайомив студентів з функціональними аспектами діяльності податкових органів та мотивами поведінки платників податків.  Звернув увагу  на особливості податкової політики держави та суб’єктів господарювання, податків, зборів та інших обов’язкових платежів з юридичних та фізичних осіб і особливості їх сплати до бюджету,  згідно з Податковим кодексом України. Крім того, керівник ДПІ надав практичні рекомендації та поради майбутнім бухгалтерам і податківцям.

   Проведена зустріч  орієнтована на нове економічне мислення,  носить комплексний узагальнюючий характер і об’єднує в одне ціле знання отримані студентами при вивченні дисципліни «Податкова система», а також  сприяє кращому засвоєнню  знань, які необхідні сучасним спеціалістам для здійснення управління у сфері оподаткування. Зокрема, одним з актуальних питань, на яке молодь отримала  відповідь – податкова знижка на навчання.

    Студенти  зробили висновки,  що по-перше –  робота ДПІ спрямована на відбудову довірливих та партнерських стосунків із громадянами.  По-друге – відмітили  зручність у роботі ДПІ – адже платники податків можуть звітувати, як в електронному форматі так і особисто.

      Подібні заходи, що вже стали традицією в Кіцманському технікумі,  допоможуть майбутнім бухгалтерам краще зрозуміти функціональні аспекти податкових органів, набути досвіду і краще усвідомити основні категорії в оподаткуванні,   дозволить покращити податкову культуру в суспільстві.

IMG_9101

IMG_9109

IMG_9113