Олімпіада з математики

      25 квітня 2024 року,  на базі Чернівецький  фаховий коледж технології та дизайну відбулася Обласна олімпіада з математики серед студентів фахових коледжів області. Організатором олімпіади є Рада директорів закладів фахової перед вищої освіти Чернівецької області.

       Учасником  олімпіади від Кіцманського коледжу був Кобевко Максим,  студент першого курсу спеціальності «Менеджмент» під керівництвом викладача математики Мироник Олесі.

       В Обласній олімпіаді взяли участь 22 кращих студентів із 11 закладів вищої освіти краю. Олімпіада проводилась з метою підвищення якості підготовки та  пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання та подальшого розвитку математичної освіти і культури в Україні, а також для виявлення переможця.

       Розпочала роботу Олімпіади задачна комісія, яка методом жеребкування сформувала пакет завдань для учасників інтелектуальних змагань.

        З вітальним словом до усіх присутніх звернувся голова журі Олімпіади, асистент кафедри математичного аналізу факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат фізико-математичних наук Денис Онипа.

       Далі керівник обласного методичного об’єднання викладачів математики, викладач-методист Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну Надія Фоглінська ознайомила присутніх з регламентом проведення Обласної олімпіади та процедурою написання математичних завдань.

       Переможців олімпіади з математики та викладачів, які готували призерів, нагороджено грамотами Ради директорів фахової передвищої освіти Чернівецької області.