Огляд-конкурс на кращу організацію та функціонування колекційно-дослідного поля

    Колекційно-дослідне поле є навчальним підрозділом вищого навчального закладу І і ІІ рівнів акредитації. Головним його завданням є забезпечення інтеграції навчальної, дослідної та практичної діяльності з метою підготовки кваліфікованих фахівців аграрного профілю.
Робота на колекційно-дослідному полі зазвичай починається ранньою весною з оранки та закладання дослідів по різних спецдисциплінах агрономічного профілю. На колекційно-дослідному полі студенти навчаються вирощуванню винограду,закладанню та обрізці плодового саду,  вчаться вирощувати овочі, кормові культури та доглядати  за ними.

     Звичайно, що для отримання хороших результатів необхідно  забезпечення строків посіву та дотримання технології вирощування. Здійснюється внесення  в необхідній кількості мінеральних та органічних добрив та проводиться інтегрована система захисту рослин. Студенти забезпечені  необхідною кількістю інвентарю для проведення с/г робіт.

        В квітні, викладачі та студенти агрономічного відділення Кіцманського технікуму ПДАТУ готувалися до І туру огляду-конкурсу на кращу організацію та функціонування колекційно-дослідного поля  зі спеціальностей напряму «Агрономія», який проводився Науково-методичним центром інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів “Агроосвіта” з метою аналізу стану та підвищення якості практичної підготовки студентів впровадження нових форм і методів у процес набуття майбутніми фахівцями професійних умінь та навичок.
І тур конкурсу проходив у навчальному закладі у квітні. Були підготовлені документи для участі у ІІ (регіональному) турі у базовому навчальному закладі (Хмельницька обл. Кам’янець-Подільський коледж), де зайняли ІІІ місце серед інших навчальних закладів.

грамота 001

DSCN3560

DSCN3715

DSCN3709

DSCN3701

DSCN3698