Обласний етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

     У Кіцманському технікумі склалася певна система масових заходів щодо формування патріотичної свідомості студентів,  виховання у них поваги до державної мови, прищеплення прагнення вивчати її  і користуватися  нею. Безперечно,  найважливішою  формою позааудиторної роботи з мови та літератури є організація та проведення олімпіад та конкурсів:  внутрішній  І етап Всеукраїнської олімпіади з української мови, конкурс з української мови ім. П. Яцика,  мовно-літературний конкурс ім.Т. Шевченка, традиційним стає проведення мовно-літературного конкурсу “Магія слова”, конкурс на краще читання поезій Т. Шевченка,  конкурс на краще виконання української пісні тощо. Мета таких конкурсів  – виявлення творчих здібностей студентів, розвиток та реалізація їх талантів.

    Члени гуртка “Берегиня” при кабінеті української мови та літератури з великим задоволенням беруть участь у загальнотехнікумівських масових заходах, а переможці олімпіад та конкурсів представляють навчальний заклад на обласних змаганнях.

  eWf8Sl2ql-0  16 лютого 2017 року відбувся обласний етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області. Кіцманський технікум Подільського ДАТУ представляла студентка ІІ курсу відділення “Ветеринарна медицина” Пеліховська Марина.

    Циклова комісія гуманітарних дисциплін висловлює Марині щиру подяку за участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади і бажає перемоги у номінаціях конкурсу.