Негативний вплив наркотиків на здоров’я людини

     Днями в Кіцманському фаховому коледжі куратори Сорохан Аліна та Король Леся організували виховну бесіду щодо впливу наркотиків на стан здоров’я та психічний розвиток людини.

     Тематичну бесіду зі здобувачами освіти відділення № 2 з метою профілактики наркоманії провела керівник з інфекційного контролю КНП «Кіцманський центр первинної медичної допомоги» Інна Калинчук.

     Пані Інна зауважила, що вживання наркотиків не лише підриває здоров’я людини, спричиняє деградацію особи, втрату нею соціального статусу, а й може призвести до летальних наслідків. Так, внаслідок вживання наркотичних засобів кожен рік помирає понад 10 000 молоді. Середній вік наркомана – 21 рік.

     Зустріч була пізнавальною і, не дивлячись на початок повітряної тривоги, спілкування продовжилося в укритті, де присутні мали змогу почерпнути змістовну інформацію стосовно руйнівних наслідків наркоманії, яка позбавляє надії на здоров’я, повноцінний фізичний і психічний розвиток. Для вихованців це була чудова нагода переконатись у значущості здорового способу життя.

     Організатори заходу акцентували увагу на здоровому способі життя, адже важливо мати свідому життєву позицію і силу волі, щоб сказати: «Ні – наркотикам, ні – шкідливим звичкам».

     Тож сподіваємося, що прагнення протидіяти вживанню шкідливих речовин та активна життєва позиція в цьому питанні будуть пріоритетом для всіх та  кредом життя.