Наукова робота здобувачів фахової передвищої освіти – складова професійної підготовки

     Здобувачі освіти ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет», академічної групи ПВ-11, спеціальності «Право», а саме: Гаврилюк Анастасія, Губчук Інна, Догаєва Діана, Задорожна Аліна, Луцик Александра, під науковим керівництвом викладачки юридичних дисциплін – Друцул Т.І., підготували наукові доповіді та 21 березня 2024 року взяли активну участь у ІV Науковому круглому столі на тему: «Актуальні питання організації та здійснення публічної влади в Україні», який проводився кафедрою конституційного, адміністративного та фінансового права Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

      У ході круглого столу були обговорені актуальні питання організації та здійснення публічної влади в Україні в умовах воєнного стану, визначені основні проблеми та виклики в їх діяльності. За результатами круглого столу  учасники отримали сертифікати.

       Щиро вдячні організаторам заходу за цікаві доповіді, плідну дискусію, здобутий досвід та надану можливість прийняти учать у науковому заході.