Кіцманський технікум ПДАТУ переможець на Всеукраїнських студентських спортивних іграх

До Мелітополя Запорізької області 16 березня 2016 року прибули  студентські команди з одинадцяти областей України на Всеукраїнські спортивні ігри аграрних коледжів і технікумів з боротьби вільної. Прибула і команда Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ, яка представляла Буковинський край на цих змаганнях, як переможець свого регіону. Студентську команду м.Кіцмань  представляли: кандидати  в майстри спорту України, студент відділення «Бухгалтерського обліку» Пеліховський Павло, студент відділення «Ветеринарна медицина» Загул Віталій  першорозрядники: Ориняк Назарій, Дроняк Сергій відділення  «Ветеринарна медицина», Гросул Олександр відділення  «Землевпорядкування», Кульчі Микола та Нагірняк Ярослав відділення  «Агротехнології»  готував команду викладач Палагнюк Василь. Змагання проходили на спортивній базі Таврійського університету. Наші спортсмени на борцівському килимі показали добру підготовку. В результаті захоплюючих поєдинків перемігши трьох суперників  у ваговій категорії до 66кг до фіналу потрапив Пеліховський Павло і став срібним призером студентських ігор, також до фіналу потрапив здолавши трьох суперників у ваговій категорії до 96кг Дроняк Сергій і  здобув срібну нагороду. Бронзову нагороду в копилку команди приніс Гросул Олександр і в підсумку наші студенти стали бронзовими призерами в загальнокомандному заліку залишивши позаду Вінницьку, Тернопільську, Харківську, Житомирську та навчальні заклади інших областей.