Галопом по Європі

   19.05.2016 у місцевому парку біля пам’ятника  В. Івасюку відбувся Фут-Квест «Фут-квест» – аматорське спортивно-інтелектуальне змагання-орієнтування на території з пересуванням, основою якого є послідовне виконання завдань.

   Під час гри команди вирішують логічні завдання, здійснюють пошук на місцевості, будують оптимальні маршрути переміщення, шукають оригінальні рішення і підказки. Після завершення чергового завдання команди переходять до виконання наступного. Перемагає команда, що виконала всі завдання швидше за інших.

   У Фут – Квесті «Галопом по Європі»  взяли участь  студенти Кіцманського технікуму ПДАТУ група В-22, які створили команди  під назвою «Кристал» та «Біг Бен». Команди  поєднали змістовне дозвілля і навчання .

    Стартували змагання із станції «Всезнайко», на якій учасники відповідали на запитання вікторини:  « Що ми знаємо про Євросоюз?» .

 Незвичною була перепустка  «Цікавинки з капелюха» капітани Артамонов Віталій та Гунчак Ігор змагались на кмітливість.

   Станція 2 мала назву «Ми – різні, ми – рівні, ми – європейці!»

    Команди вдало справились із завданням  розкласти прапори ЄС , які відповідають назвам країн ЄС.

    Вдалось також пограти у гру-футбол «Галопом по Європі».

  Останньою, проте дуже важливою, була  Станція 3 « Дерево –символ Європи». Студенти  разом із викладачем Петракович  Валентиною Юліянівною намалювали « Дерево символ Європи», на  стовбурі- (терміни, дати, події пов’язані зі становленням –ЄС), а на гілочках (риси і людські  якості , які є ознакою європейської культури).

    В процесі проведення  заходу учасники мали можливість:

       – оцінити свої знання та отримати нові про європейську інтеграцію України;

       – продемонструвати  свою винахідливість,  ерудованість, творчість;

      –  у тісній співпраці поспілкуватись  та поділитися досвідом із своїми  однолітками .

         У результаті змагань перемогла дружба –  фундаментальна цінність сучасної європейської цивілізації. Команди за участь у Фут-Квесті отримали у нагороду фотоальбоми  та прапорці, які символізують дружбу ЄС та України.

IMG_8713