День землевпорядника – це і день землевпорядної освіти

           Регулювання земельних відносин на ринкових засадах у новому правовому полі, орієнтованому на гармонійний, збалансований, безконфліктний розвиток землекористування, вимагає якісної підготовки висококваліфікованих землевпорядників, які здатні ефективно використовувати сучасне обладнання, нові геоінформаційні системи та технології.

   В 2016 році відділення «Землевпорядкування» Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ поповнить ряди землевпорядної служби двадцятим випуском молодших спеціалістів. Майбутні землевпорядники, пройшовши виробничі практики, зрозуміли, що нині на ринку праці потрібні освічені, соціально зрілі, активні, комунікабельні, відповідальні та ініціативні працівники. Роки навчання – це чи не найкращий період у житті не тільки для здобуття знань і перших практичних навичок, а й вироблення у собі цих якостей. Сьогодні колектив відділення серйозно працює над виконанням  важливого завдання, яке стоїть перед майбутніми землевпорядниками – готовність їх до професійної діяльності та уміння навчатися протягом всього життя. Органічне поєднання навчання і виховання творчої особистості – це спільні турботи і інтереси, які об’єднують наш колектив викладачів і студентів.

Ми гордимося своїми випускниками начальниками та виконуючими обов’язки начальників Відділів Держгеокадастру в Кіцманському, Заставнівському, Глибоцькому, Сокирянському районах, керівниками секторів у відділах, інженерами-землевпорядниками приватних проектних підприємств, землевпорядниками сільських рад не тільки Чернівецької області, але й Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької областей.

   Вдячні всім випускникам, які пам’ятають про свою  Альма – матер, співпрацюють з відділенням як бази виробничих практик, відгукуються на пропозиції проведення конференцій, зустрічей, круглих столів, допомагають в роботі над студентськими дипломними проектами.

     Сердечно вітаю всіх землевпорядників з професійним святом, особливо випускників нашого відділення. І при нагоді хочу запросити тих, хто закінчив технікум в 1996, 2001, 2006, 2011 роках,  в останню суботу травня 2016 року на зустріч.

     Щастя, здоров’я, оптимізму,благополуччя, впевненості у власних силах і завтрашньому дні та нових професійних здобутків усім тим, чий громадянський і професійний обов’язок – завжди дбати про красу української землі та збереження її родючості, вірою і правдою служити народу України !