День студента

   Найкращі роки життя – студентські. Нові знайомства, друзі, переїзди, враження, життя в гуртожитку, спільні вечері, часте недосипання, лекції, сесії, улюблені розписані парти, згуртований відпочинок, смішні життєві історії, перший підзаробіток, дипломні роботи, незабутні викладачі, прогуляні пари… – все це спогади, які пронесуться не раз думками людини, що перевірила на собі справжнє буденно-святкове студентське життя.

   Бути студентом для кожної людини – це бути побаченим та почутим, все-таки чогось навчитися, реалізувати себе як кваліфікованого спеціаліста, віднайти своє покликання, стати тією особистістю, яка може і хоче оцінити реальність, побачити світ і розгледіти в ньому все те, чого раніше так довго не бачилося. Бо студенти – це той тип суспільства, який має не лише свою філософію, індивідуальність, характер, інтерес, талант, майстерність, психологію, а й свою незламну позицію.

   Саме студентство першим згуртовано рветься до бою, про це не раз нагадують наша і світова історія. Саме студентство впевнено відстоює свої інтереси в суспільстві, першим готове боротися проти неправди та несправедливості. Саме студентство кожного разу виборює право на власну думку. І хоча не завжди буває легко та просто її відстояти, побороти стереотип «байдужості», студенти завжди готові тримати в руках той стержень суспільства, який найважче зламати. Доказом такої студентської сили колись і стало проголошення листопадового дня Міжнародним днем студента.

   17 листопада – це день коли студенти приймають вітання. А згодом організовують урочистості, концерти, дискотеки – одним словом – гуляють до ранку.

   Саме такий святковий настрій у понеділок переповнюватиме актову залу Кіцманського коледжу Подільского ДАТУ, де згуртовано збереться  радісна дружня студентська родина.

   Розпочнеться урочистість з нагоди святкування Дня студента із привітання, похвал та нагород, адже за словами багатьох – Кіцманський коледж найбільше славиться своїми талановитими студентами, які щороку стають випускниками нашого навчального закладу. Вони завжди беруть активну участь у творенні історії та культури краю, збагачують мистецтво новими задумами та цікавими ідеями. Приймають участь у благодійних акціях. Кожен студент коледжу заслуговує на увагу, розуміння і підтримку. Тому в цей святковий день багатьох буде нагороджено грамотами та подарунками, за художню самодіяльність та активну  участь у житті нашого закладу.

   Після урочистої частини розпочнеться  найцікавіше – святковий концерт. Тут студенти коледжу продемонструють, що вміють не лише добре вчитися, а й гарно співати, читати реп, грати на гітарах і т.д. Це вкотре стає доказом того, що студенти – це всебічно розвинені особистості, талановиті індивіди, досить цікаві люди. Найчастіше їх називають тією ланкою, що ділить юність і доросле життя, тому лише вони можуть розповісти про студентські роки так, як все є насправді. Називати себе студентом – це стати вершником і летіти назустріч мрії та життю.

   Ще раз зі святом вітаю всіх студентів!

Студент групи ОВ-31
відділення «Економіко-правове»
Рихло Валентин 

8r

20170924_080855