День пам’яті Небесної сотні. Герої не вмирають!

     Без зайвих слів і лише тужливе «Плине кача» та до болі знайомі обличчя тих, чиї імена вже викарбувані кров’ю на скрижалях історії. Вшанувати ім’я цих патріотів – це не просто святий обов’язок, це наша шана і гордість за них, за їхню відданість, за відвагу. Адже це наші ровесники, наші земляки! Хтось згадує друга, хтось – сина чи батька! Проте, вони завжди з нами.

     Небесна Сотня з вірою в життя йшла вперед і здобуваючи волю, віддала своє тіло і душу. Імена   сучасних   героїв   сьогодні  відомі  практично  всім. І для  нас  є святим обов’язком  гідно  вшанувати  Героїв. Щоб  ми  пам’ятали – хто і за що загинув. Щоб ми  їх  не  зрадили.

     Минуло  три роки  від того  часу, як українці різного віку , професій , віросповідань, місця проживання, стали на захист  громадянського  права. На  столичному  Майдані  не  було  бідних чи багатих, сильних  чи  слабких ,  як  не  було  і немає  Сходу  чи  Заходу…

    Викладачами історії  Кіцманського  технікуму  Подільського ДАТУ –  Куспис О.І. та  Карасьовою М.В.  серед студентських  груп І-ІІ курсу   відділень  ”   Ветеринарної  медицини ”  та ”   Агротехнології” було  проведено  відеолекторій   на  тему

”  День  памяті  Небесної  сотні. Герої  не  вмирають!”

     На  заході  звучали вірші , мелодії , які  проймали  тіло і душу. Присутні   вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання ,молодь мала  можливість  переглянути   відео , документальну  хроніку , фотосвітлини  жахливих  лютневих  подій.   Викладачі   історії    під час  виступу  наголошували  присутнім  , що  тільки   люди з добрим і чуйним серцем, роботящі і вольові можуть  бути справжніми  патріотами і громадянами своєї держави, по-справжньому любити і захищати, відстоювати її інтереси і приносити велику користь. І таким  прикладом  для  нас  сьогодні є  загиблі  Герої Небесної  Сотні, кожен  із них заплатив  за  свої  преконання   найвищу  ціну – життя.

     На останок  прозвучали  слова. Герої  не  вмирають! Вони завше  будуть в наших  серцях.  Слава  Небесній  Сотні!  Слава  Україні! Героям  слава!

      Завершився  захід  пам’яті героїв Небесної Сотні піснею  П.Табакова  ”  Небесну  Сотню  Господи  прийми.”

На заході були присутні викладачі гуманітарних та суспільно-політичних дисциплін .

DSCN5918

DSCN5922

DSCN5939

DSCN5946

DSCN5950