Декади економічних дисциплін

        В рамках декади економічних дисциплін викладачами циклової комісії проведено багато  заходів.

       Зокрема, викладачем Снятинчук Н.М., проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Бухгалтерський облік» на тему «Рахунки бухгалтерського обліку та подвійний запис».

      Змістовним, потрібним, методично грамотним був виступ  викладача Король Л.І., котра презентувала електронний підручник з дисципліни «Фінанси підприємств». Поради викладача  колегам були дуже корисними.

         Згідно плану декади економічних дисциплін відбулося засідання «круглого столу» на тему «Методичні рекомендації з підготовки студентів щодо проходження он-лайн тестування з дисциплін для спеціальностей «Бухгалтерський облік» та «Організація виробництва»». Викладач Савчук  І.І. у доступній формі надала поради студентам щодо вивчення тестів. Члени циклової комісії обговорили та відмітили значущість даних настанов.

         Велику зацікавленість студентів викликала олімпіада з економічних дисциплін спеціальності «Організація виробництва». Студенти отримали гідні результати та були відзначені грамотами дирекції технікуму. Найкращі результати у студенток гр. ОВ-41 Пітик Марини та Марусяк Яни.

         Рівень підготовки фахівців значною мірою формується на практичних заняттях. Студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» мають змогу отримати певні уміння та навики, використовуючи, сформовані згідно тем, завдання у робочих зошитах. Викладач Біляр Ю.В. презентувала методичні розробки «Дидактичне та методичне забезпечення практичних занять з дисциплін «Економіка підприємства» та «Планування та організація діяльності підприємства»». Викладачі циклової комісії оцінили напрацювання і рекомендували до використання.

         Студенти групи БО-31 спеціальності «Бухгалтерський облік» відвідали Чернівецький музично-драматичний театр ім. О.Кобилянської. Комедія «Запечатаний двірник» всім сподобалась і запам’яталась.

         Батьківські збори у групах завжди стимулюють студентів до навчання та дисципліни. Зустріч батьків з викладачами пройшли у всіх групах відділення.

         На розширеному засіданні циклової комісії економічних дисциплін викладачі проаналізували роботу, вклад кожного студента, результативність діяльності, ефективність проведених заходів.

20161115_155511

20161115_155407

20161115_155228

20161115_154939

IMG_2816

20161110_165524

20161110_160152