Брелюс Наталія переможниця регіонального етапу конкурсу творчих робіт

       23 листопада прокурор області Олег Соболь зустрівся з переможцями регіонального етапу всеукраїнського конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів вищих навчальних закладів регіону. Конкурс проходить в межах наказу «Про співпрацю та комунікацію між відомствами», підписаного 13.10.2017 Генеральною прокуратурою України спільно з Міністерством освіти та науки України задля обміну інформацією, здійснення просвітницької та правоосвітньої  діяльності, спрямованої на набуття громадянами необхідних знань у сфері запобігання злочинності та корупції, проведення освітніх заходів серед школярів та студентів. Учасники презентували творчі роботи на теми: «7 кроків до покращення роботи прокурора»  та  «7 кроків прокурора назустріч суспільству».
На базі прокуратури області було створено комісію з оцінки робіт студентів, до складу якої ввійшли прокурори, представники Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та вищих навчальних закладів області, які за наслідками вивчення робіт обрали 10 найкращих. Однією з десяти переможців регіонального етапу конкурсу стала студентка нашого коледжу, четвертокурсниця економіко-правового відділення  за спеціальністю «Право» Брелюс Наталія.

     У своєму вітальному слові Олег Соболь подякував студентам за активну участь в конкурсі, а також висловив сподівання, що майбутні юристи оберуть для себе прокурорську професію.

   Конкурсна робота Наталії разом іншими роботами будуть направлені до Генеральної прокуратури України для визначення 20 найкращих у державі. Ці напрацювання опублікують у щомісячному відомчому виданні «Вісник прокуратури», з їх авторами зустрінеться керівництво Генеральної прокуратури України.

7(5)

65(2)

бук (2)

85(1)