![](http://kizman-tehn.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/image-0.02.01.b71603644a44df3a6dfa63865a314de29c464cecce27ecf8a22e825bfe4114a3-V-768x1024.jpg)
В 1998 році Міністерство аграрної політики України запропонувало ідею щорічно проводити зльоти іменних стипендіатів та відмінників навчання аграрних закладів України під назвою “Лідери АПК ХХІ століття”. 1999 році в Києві було започатковано перший зліт. З тих пір проведення зльотів кращих студентів аграрних учбових закладів стало традицією. На перші студентські зльоти приїздили студенти не всіх аграрних закладів України, але з часом до цієї традиції долучились не лише заклади ІІІ – IV рівнів акредитації, а й студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
Представники Кіцманського технікуму вперше взяли участь у зльоті 2000-го року. Щорічно учасників зльоту приймає один з кращих аграрних вищих навчальних закладів України. Цього року ХVIII зліт проводиться на базі Подільського державного аграрно-технічного університету в м. Кам’янець-Подільський з 14 по 17 червня.