22 квітня – Всесвітній День Землі!

     Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі, свято любові та турботи про нашу спільну домівку.

     День Землі започаткували  в 1970 році. Близько 20 млн. осіб, обурених розливами нафти, забрудненням повітря і річок, зникненням з обличчя Землі унікальних представників флори і фауни, вийшли  на вулиці, щоб висловити свій протест у зв’язку з екологічною кризою. Це була найбільша акція громадянської активності та перемога, яка продемонструвала силу суспільної єдності.

     Кожен може взяти участь у святкуванні Дня Землі! Зокрема студенти Кіцманського коледжу ПДАТУ, спеціальності «Ветеринарна медицина», завжди стурбовані станом фауни нашої планети. Під керівництвом викладача географії Царик І.В. та з власної ініціативи студенти першого курсу, груп В-11та В-12 провели флешмоб під назвою «Унікальні види тварин в небезпеці!»

     Студентами була зібрана цікава інформація про особин,  що опинились на грані вимирання та повного знищення. На занятті студенти зачитали цікаві факти про тварин, ареал їх поширення та умови проживання, продемонстрували фотографії та відео з цієї теми. Найактивніше працювали: Мурзіна Єлизавета, Вівчарюк Крістіна (гр. В-12) та Тиней Маргарита, Кирстя Павло, Кучерява Саша (гр. В-11).

Цьогоріч День Землі відзначають в 50-й раз. Акції та заходи до Всесвітнього дня Землі спонукають людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля, привертаючи чимало уваги з боку медіа, окремих політиків і звичайних громадян!

1

2

3