![](http://kizman-tehn.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/24-02-2024-2.jpg)
Вже 2 роки ми протистоїмо повномасштабному вторгненню ворога.
07 лютого 2024 року заступник директора з навчальної роботи коледжу Слободян Світлана Євгенівна, завідувачі відділень Мамаєвська Людмила Олександрівна, Косменко Анатолій Юрійович та гаранти освітньо-професійних програм взяли участь у міжрегіональній онлайн-конференції «Акредитація освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти: актуальні питання».