Приємні спогади

           Здається, нещодавно студенти групи ПВ-41 були другокурсниками і приймали участь у проведенні викладачем Савчук Валентиною Іллівною відкритого засідання гуртка із фундаментальної юридичної дисципліни «Теорія держави і права» в підготовці майбутніх юристів на тему «Проблеми організації та функціонування апарату держави».

           Не всі студенти групи записалися  членами гуртка, а тільки ті, які за покликанням прийшли вчитися на відділення «Правознавство» і хотіли поглибленого вивчення матеріалу вказаної дисципліни.  Активними  членами гуртка були: Тарновецька Діана, Помазанська Уляна, Тимченко Світлана, Онежко Василь, Симирга Руслана,Семенюк Ростислав, Ротар Владислав та інші .

image-0-02-04-3cb089fbd89eb8e0ec29ee296d0bd4e97b1eef6eb80a279db40759c1d1fa993d-V

        Викладач Савчук В.І. приємно була здивована тим, які запитання давали студенти запрошеним на засідання гуртка: голові Кіцманської об’єднаної територіальної громади Булезі Сергію Борисовичу та судді Кіцманського районного суду Олексюк Тетяні Іванівні про проблеми впровадження місцевого самоврядування, реформ  органів судової влади.

2200

2201

      Сьогодні вони вже студенти випускної групи, складають екзаменаційну сесію, незабаром державні екзамени і отримання дипломів молодшого спеціаліста – юриста.

      Тож, викладачі юридичних дисциплін щиро   вітають випускників  групи ПВ-41  з успішним завершенням навчання і бажають не втрачати життєвий оптимізм і той молодий запал, який супроводжував їх протягом усіх років навчання у нашому коледжі та високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах і кар’єрного росту.

2021студенти групи ПВ-41 (червень 2021)