Посвята першокурсників

     19 листопада відбулася традиційна урочиста і весела подія: посвята першокурсників спеціальності «Менеджмент», «Облік і оподаткування» та «Агрономія» у студенти Кіцманського коледжу ПДАТУ.

     Заступник директора з навчальної роботи Лакуста Тетяна Іванівна та завідуюча відділенням №2 Іванцин Світлана Євгенівна від щирого серця привітали новачків з тим, що вони  повноцінно влилися у дружну сім’ю і побажали бути завжди наполегливими і впевненими у своїх силах, твердо крокувати дорогою знань, адже вона цікава і по-справжньому нескінченна!

       Всі учасники урочистого дійства мали змогу переконатися, що у нас навчаються розумні, вродливі, талановиті та творчі студенти, інтелектуальна еліта – гордість і надія нашої держави.

Вітаємо студентів першого курсу з цією подією в їхньому житті і зичимо, щоб атмосфера та настрій, який панував на посвяті, супроводжували Вас усі роки тепер уже студентського життя.

     Висловлюємо подяку студентам-старшокурсникам за сумлінне збереження старих та примноження нових традицій Кіцманського коледжу та за допомогу в організації посвяти.

bhj

fhfgcu

hbj

jhb

jlnl

k

kk

l;lk

n

viber image

viber image.jpg2

viber image.jpg5

viber image.jpg12