Освіта в ЄС: Центральна Європа

Науково-освітній тур

«Освіта в ЄС: Центральна Європа»

9-18 грудня 2019 р. 

від туристичного оператора «Алголь»

algol.com.ua

на прохання Асоціації сприяння глобалізації науки та освіти SPACETIME

s-time.org

 

Маршрут: Львів – Краків – Прага – Млада-Болеслав – Відень – Братислава – Прага – Дрезден – Львів

 

Під час туру, завдяки сприянню Асоціації SPACETIME, безкоштовна участь у науково-освітніх заходах:

– участь у Науково-практичному семінарі «Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу в Празькому економічному університеті» (з наданням сертифікату);

– відвідування Ягеллонського університету, Карлового університету, Празького економічного університету, Празького технічного університету, Університету Шкоди;

– відвідування Фізико-математичного музею Дрездена,

– 5 науково-популярних екскурсів в Кракові, Празі та Відні,

– відвідування унікального технічного музею історії автомобілебудування Шкода та огляд колекції ретроавтомобілей Шкода,

– відвідування найсучаснішого заводу Шкода та ознайомлення з організацією виробничого процесу.

Тур супроводжує експерт з освітніх систем країн Євросоюзу.

 

ОСНОВНА ПРОГРАМА

1 день. 9 грудня. Понеділок. 07.00 виїзд зі Львова. Відвідування Кракова. Лекція-екскурс центральною частиною Кракова «Микола Коперник: людина, яка змінила світ». Поселення на території Чехії. Ночівля в готелі.

2 день. 10 грудня. Вівторок. Сніданок. Виселення. Переїзд в Прагу. Презентація Празького економічного університету. Вільний час. Поселення. Ночівля в готелі.

3 день. 11 грудня. Середа. Сніданок. Лекція-екскурс «Кеплер і Браге при дворі Рудольфа ІІ: невідома історія відомих науковців». Відвідування Празького технічного університету. Ночівля в готелі.

4 день. 12 грудня. Четвер. Сніданок. Презентація Університету Шкода. Візит на завод Шкода. Відвідування музею стародавніх авто Шкода. Лекція-екскурс «Стартап Laurin & Klement: народження ?koda» з відвідуванням музею авто ?koda та Університету ?koda. Ночівля в готелі.

5 день. 13 грудня. П’ятниця. Сніданок. Семінар «Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу в Празькому економічному університеті». Ночівля в готелі.

6 день. 14 грудня. Субота. Сніданок. Виселення. Переїзд у Відень. Лекція-екскурс центральною частиною Відня «Спадщина Фрейда». Переїзд в Братиславу. Поселення в Братиславі. Ночівля в готелі.

7 день. 15 грудня. Неділя. Сніданок. Виселення. Вільний час в Братиславі. Переїзд у Відень. Лекція-екскурс «Університети Відня». Вільний час. Переїзд в Прагу. Поселення. Ночівля в готелі.

8 день. 16 грудня. Понеділок. Сніданок. Відвідування Карлового університету. Ночівля в готелі.

9 день. 17 грудня. Вівторок. Сніданок. Виселення. Переїзд у Дрезден. Відвідування унікального Фізико-математичного музею Дрездена. Вільний час. Нічний переїзд у Львів.

10 день. 18 грудня. Середа. Прибуття у Львів біля обіду.

 

РЕКОМЕНДОВАНА КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА

(безкоштовні заходи)

9 грудня. Відвідування різдвяного ярмарку в Кракові.

10 грудня. Відвідування різдвяного ярмарку в Празі.

11 грудня. Відвідування собору Святого Віта (Прага). 

14 грудня. Відвідування Віденського музею сучасного мистецтва. Відвідування собору Святого Стефана – головного кафедрального собору Відня. Відвідування різдвяного ярмарку в Відні.

15 грудня. Відвідування різдвяного ярмарку в Братиславі.

13.30 Різдвяний органний концерт в Соборі Святого Петра в Відні.

16 грудня. Відвідування стародавньої Вишеградської фортеці в Празі.

17 грудня. Відвідування різдвяного ярмарку в Дрездені.

 

ФАКУЛЬТАТИВНА ПРОГРАМА

Під час туру можливе замовлення туристичній компанії факультативних екскурсій, факультативне відвідування музеїв, замків та т.і. Факультативи в програму не входять та сплачуються окремо. Перелік факультативних екскурсій надається туроператором разом з договором на обслуговування.

 

УМОВИ УЧАСТІ

Всі науково-освітні заходи в межах основної програми туру (семінари, лекції-екскурси, презентації) відбуваються без будь-яких доплат. Освітню складову подорожі безкоштовно забезпечує Асоціація SPACETIME.

Трансфер та проживання учасники забезпечують через туристичну компанію «Алголь». Вартість послуг туроператора складає: гривневий еквівалент 475 євро, куди входить проїзд комфортабельним автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелі 3 зірки (8 ночей) зі сніданками у двомісних номерах, можливе проживання в одномісному номері за додаткову плату. Доплата за 1-16 місця в автобусі 20 євро. Поруч вільне місце в автобусі доплата 30 євро.

Факультативи та страхування у вартість не входять та сплачуються окремо. Оплата здійснюється на рахунок туроператора після укладання з ним офіційного договору.

Пересування в межах Праги, Відня та Дрездена громадським транспортом.

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА ТУР ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfb9j0ls8m3ghg5Lf8tyaX_mlqsyTjUlD0SUQCl8Ux35PTDmw/viewform

 

Дедлайн реєстрації 18 листопада 2019 року

Консультації з питань виїзду та науково-освітньої складової туру телефоном:

066 766 90 67, Світлана