Екскурсія до центральної міжрайонної державної податкової інспекції

     15 квітня 2018 року центральна міжрайонна державна податкова інспекція відкрила двері студентам групи БО-21 економіко-правового відділення   Кіцманського коледжу Подільського ДАТУ. Метою зустрічі було ознайомлення студентів з організаційною структурою, основними завданнями ДПІ, підвищенням  практичної підготовки студентів та їх майбутнього працевлаштування.

     Представники податкової інспеції познайомили молодь із азами податкової справи. Із майбутніми бухгалтерами спілкувався особисто керівник Кіцманської  ДПІ  Репіховський  Іван  Романович.  Зустріч  відбулася у форматі живого спілкування.  Іван Романович ознайомив студентів з функціональними аспектами діяльності податкових органів та мотивами поведінки платників податків.  Звернув увагу  на особливості податкової політики держави та суб’єктів господарювання, податків, зборів та інших обов’язкових платежів з юридичних та фізичних осіб і особливості їх сплати до бюджету,  згідно з Податковим кодексом України. Крім того, керівник ДПІ надав практичні рекомендації та поради майбутнім бухгалтерам і податківцям.

   Студенти Дідух М.Г., Мамаєвський В.В., Татарин А.Ю., Семенюк Г.В., Лесик І.І., Шевчук В.В., Микитей Р.В.,  продемонстрували створені презентації, зачитали доповіді з актуальних тем податкової системи.  Студентка Деркач Н.В. виконувала тести, демонструючи знання з дисципліни.

   Проведена зустріч  орієнтована на нове економічне мислення,  носить комплексний узагальнюючий характер і об’єднує в одне ціле знання, отримані студентами при вивченні дисципліни «Податкова система», а також  сприяє кращому засвоєнню  знань, які необхідні сучасним спеціалістам для здійснення управління у сфері оподаткування. Зокрема, одним з актуальних питань, на яке молодь отримала  відповідь, – податкова знижка на навчання.

    Студенти  зробили висновки,  що  робота ДПІ спрямована на відбудову довірливих та партнерських стосунків із громадянами, а також відмітили  зручність у роботі ДПІ – адже платники податків можуть звітувати, як в електронному форматі так і особисто.

      Подібні заходи, що вже стали традицією в Кіцманському коледжі,  допоможуть майбутнім бухгалтерам краще зрозуміти функціональні аспекти податкових органів, набути досвіду і краще усвідомити основні категорії в оподаткуванні,   дозволить покращити податкову культуру в суспільстві.

DSC00169

DSC00172

DSC00177

DSC00179

DSC00180

  DSC00183

DSC00186

DSC00189