Екскурсія до головного Управління Державної Податкової Служби

     5 грудня у Кіцманському Управлінні  Державної  Податкової Служби відбулася зустріч студентів відділення №2 Кіцманського коледжу ПДАТУ в рамках проведення Всеукраїнського тижня права. Тема зустрічі «Реалізація прав людини в органах податкової служби» є актуальною для майбутніх бухгалтерів .

     Представники податкової інспекції познайомили молодь із азами податкової справи. Із майбутніми бухгалтерами спілкувалася особисто керівник Управління Кіцманської  ДПІ  Булавка Тетяна Миколаївна та головний державний інспектор сектору забезпечення роботи Григоряк Інна Євгенівна. У форматі живого спілкування Тетяна Миколаївна ознайомила студентів з функціональними аспектами діяльності податкових органів та мотивами поведінки платників податків.  Звернула увагу  на особливості податкової політики держави та суб’єктів господарювання, податків, зборів та інших обов’язкових платежів з юридичних та фізичних осіб і особливості сплати до бюджету,  згідно з Податковим кодексом України. Крім того, керівник ДПІ надала практичні рекомендації та поради майбутнім бухгалтерам і податківцям.

     Проведена зустріч  орієнтована на нове економічне мислення,  носить комплексний узагальнюючий характер і об’єднує в одне ціле знання, отримані здобувачами освіти при вивченні дисципліни «Податкова система», а також  сприяє кращому засвоєнню  знань, які необхідні сучасним спеціалістам для здійснення управління у сфері оподаткування. Зокрема, одним з актуальних питань, на яке молодь отримала  відповідь, – податкова знижка на навчання.

      Студенти  зробили висновки,  що, по-перше, –  робота ДПІ спрямована на відбудову довірливих та партнерських стосунків із громадянами.  По-друге, – відмітили  зручність у роботі ДПІ – адже платники податків можуть звітувати, як в електронному форматі так і особисто.

       Подібні заходи, що вже стали традицією в Кіцманському коледжі,  допоможуть майбутнім бухгалтерам краще зрозуміти функціональні аспекти податкових органів, набути досвіду і краще усвідомити основні категорії в оподаткуванні,   дозволить покращити податкову культуру в суспільстві.

IMG_20191205_093053

IMG_20191205_093056

IMG_20191205_094230

IMG_20191205_094232

IMG_20191205_094744

IMG_20191205_094752