![](http://kizman-tehn.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/20170924_081047-1024x768.jpg)
24 вересня 2017 року в селі Реваківці Кіцманського району на території кінно-спортивного клубу «Буковинська Троя» за підтримки обласної державної адміністрації відбулася обласна агропромислова виставка-ярмарок «Буковинська осінь-2017».
Кіцманський коледж Подільського державного аграрно-технічного університету також приймав участь. Навчальний заклад на ярмарці представляло «Економіко-правове» відділення.