5 ПРИЧИН, ЧОМУ АГРАРІЮ ВАРТО ВИВЧАТИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ

      Немає сенсу вкотре повторювати про те, як вивчення іноземної мови, і особливо англійської, відкриває для людини нові можливості і горизонти. Все це чудово, але не мотивує і не відображає реальних прямих вигод. Тож, у чому практична користь англійської для аграрія сьогодні та в найближчому майбутньому? Дізнавайтесь 5 причин, чому варто вивчати англійську мову.

1 причина – вивчення фахової літератури

1      Україномовні сторінки в мережі Інтернет складають менше ніж 30% від загальної кількості. І справа навіть не в статистиці і загальному об’ємі інформації, яку можна знайти. Для чого і потрібні іноземні мови, так це для читання серйозних наукових робіт, досліджень, книг, інформації про нові технологічні відкриття, в тому числі в аграрній сфері. А їх публікують, в першу чергу, англійською мовою.

2 причина — розширення світогляду і кола спілкування

   2 Вивчаючи мову, людина волею-неволею переймає культуру іншого  народу, розширює свої уявлення про людей та явища. Саме тому корисно вивчати іноземні мови, так як це постійно розширює світогляд і коло спілкування. У житті з’являються нові, цікаві і корисні люди, зв’язок з якими раніше був неможливим. А в діловій сфері корисне знайомство може назавжди змінити життя.

3 причина — підвищення цінності і більший потенціал в очах роботодавців

3

     Скільки мов потрібно знати, щоб влаштуватися у велику міжнародну компанію? Мінімум дві. І чим більше мов знає фахівець, тим більше його значимість і цінність для компанії. Якщо він єдиний, хто знає іспанську чи німецьку, на важливу зустріч відправлять саме його. В Україні знання англійської має такий самий ефект. Фахівці, які його знають, практично завжди займають більш високі посади і отримують вищу заробітну плату. Поліглоти завжди знають, куди піти працювати зі знанням іноземної мови і ніколи не залишаються без цікавих завдань. Такій людині знайдеться вакансія практично в будь-якій компанії.

4 причина – розвиток інтелекту і тренування пам’яті

4

     Поповнення знань в такій області, як мова і соціальна комунікація, істотно впливає на темпи професійного, інтелектуального і особистого розвитку людини. А в епоху інформаційних технологій і перевантаження інформацією тренувати пам’ять надзвичайно важливо. Кишенькові девайси, зручні програми, додатки та нагадування провокують мозок економити енергію. Він утримується від спроб запам’ятати що-небудь, бо розумний будильник завжди нагадує про важливі події. Вивчення іноземної мови чудово допомагає не лише зупинити деградацію пам’яті, але і розвинути її.

 

5 причина — свобода від перекладачів і комфорт при відвідуванні інших країн

      Ділова поїздка або відпустка переходять на абсолютно новий рівень, коли знаєш англійську мову і можеш хоча б на середньому рівні нею скористатися. З іноземною мовою людина завжди може самостійно забронювати готель, орендувати машину, запитати дорогу і поговорити з представниками іншої культури. Спілкування — найбільш насичене джерело знань, тому будь-яка поїздка буде більш яскравою і такою, що запам’ятовується.

 

5