Студентський брифінг

На тему: « ВОНИ   ЗМІНИЛИ   СВІТ»

 ( Виховання  сучасного громадянина в полікультурному середовищі)

     Актуальною проблемою сучасності, саме в ХХІ ст., є  полікультурне виховання  молоді, що ґрунтується на принципах рівності  у всебічному розвитку особистості , на створенні  умов для збереження і розвитку національних  мов  та культур.

     Становлення громадянського суспільства в Україні можливе лише  за розуміння і  підтримки змін  етнічної спільноти у суспільно-політичну, об’єднану спільними цінностями і пріоритетами. Адже це є виклик  нового часу, який диктує  життя в досить непростий період світового розвитку.

      22 березня 2021р.  серед студентів  МБО-21 групи було проведено  студентський  брифінг  на тему: «ВОНИ  ЗМІНИЛИ СВІТ», під керівництвом   викладачів  Короля М.О, Карасьової М.В.

      Що ж  таке  полікультурність?  Які її ознаки і характерні риси? Як виховати сучасного громадянина в полікультурному середовищі ? Які світові персоналії  минулого і сьогодення найбільше   впливають та надихають молоде покоління? З  кого  може брати  приклад сучасна  молодь? Ці та інші питання обговорювались під час студентського брифінгу.

     Доповіді студентів супроводжувались презентаціями, відеоматеріалами, фотосвітлинами, мелодіями, цікавими фактами про діячів минулого і сучасного, які  дійсно  «змінили світ». Король М.О. ознайомив   учасників  брифінгу  з поняттями, визначеннями і основними рисами полікультурності.  Він  наголосив , що  важливу роль  відіграє  розуміння  того , що всі ми різні, маємо власне бачення, погляди, однак  є вільними громадянами  своєї  держави – України, кожен з нас є невід’ємною частиною української спільноти.  Карасьова  М.В. закликала  студентство   шанувати  імена великих українських  діячів, які з гордістю вимовляє, пам’ятає   і шанує  все  людство. Захід пройшов у доброзичливій атмосфері. Студенти  вільно  висловлювали власні точки зору і погляди.

     На брифінг  завітали  Півторан Т.О. – директорка коледжу, Петракович В.Ю. – заступниця директора з навчальної частини, Курилюк Н.В. – заступниця директора з виховної роботи, Мамаєвська Л.О. – завідувачка відділення № 2.

3