Студентське самоврядування

    У кожному вищому навчальному закладі та його структурних підрозділах діє студентське самоврядування. Студентське самоврядування -це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом.

      Студентське самоврядування у Кіцманському коледжі  ПДАТУ об’єднує студентів різних спеціальностей та різних курсів, але усі студенти мають рівні права.

    Викладачі коледжу запропонували своє професійне свято відзначити по-особливому: порадившись з активом студентського комітету, провести п’ятницю 4 жовтня у ролі спостерігачів. А заняття проводили студенти ІІ,ІІІ,ІУ курсів, з якими наставники провели велику підготовчу роботу.

     Панчук Валентин, студент групи ОВ-41 відділення № 2 спеціальності “Менеджмент” під  керівництвом викладача Петракович В.Ю. провів заняття для своїх одногрупників з дисципліни “Менеджмент” за темою “Інвестиційний менеджмент”.  Валентин, як і годиться при проведенні комбінованого заняття, перевірив домашнє завдання, подав новий матеріал, закріпив нові знання поетапним опитуванням і, звичайно, дав домашнє завдання.

       Заняття студентові вдалося, але він зізнався, що нічого важчого у своєму житті не робив.

      Студенти групи ОВ-41 були в захваті від  новоспеченого викладача. Особливо раділи, коли Панчук В. при опитуванні виставляв високі бали. Кожен виявив бажання хоча б один раз спробувати себе у ролі  справжнього викладача.

IMG_20191004_110952

IMG_20191004_111118