«Колосок 2» – коледжу!

     Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хтось пише картини, хтось будує величні споруди, хтось вчить і виховує, хтось лікує людей і тварин, а хтось своєю повсякденною працею вносить вклад у потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро. Таких людей раніше називали благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами. Дуже приємно, що  в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це доброзичливо, від щирого серця.

     Не секрет, що кожний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. Багато років поспіль Кіцманський коледж ПДАТУ пишається дружбою і співпрацею з СТЗОВ «Колосок 2» (генеральний директор Агрохолдингу «Колос» Гаврук С.І.; в.о.директора Проценко С.А.). Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції залишаються незмінними. Цьогоріч наші спонсори до Дня святого Миколая для передали у користування чотири комп`ютери.

     Кіцманський коледж надзвичайно цінує турботу наших спонсорів, наших друзів, висловлює щиру  подяку і сподівається, що співпраця і добрі стосунки триватимуть, а нові плани і проєкти реалізовуватимуться в майбутньому.

20191216_173018