Екскурсія до ЧНУ ім.Юрія Федьковича

   Основним завданням навчального закладу є підготовка студентів до ефективного виконання професійних функцій у майбутньому. Саме тому дуже важливо, щоб студенти ще під час навчання залучались до освоєння сучасний землевпорядних програм, зокрема Digital.

     З метою запозичення досвіду роботи з сучасними землевпорядними програмами викладачем землевпорядних дисциплін Антощук Г.О.  для студентів четвертого курсу відділення «Землевпорядкування» була проведена екскурсія до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на кафедру «Землевпорядкування та кадастру» .

     Четвертокурсники були присутні на занятті з дисципліни «Картографія», що проводилося для студентів п’ятого курсу  студентів ЧНУ, спеціальності «Землевпорядкування», серед яких виявилось немало наших випускників. Під час заняття студенти отримали навички роботи в програмі Digital. Зокрема: прив’язки фотографічного зображення місцевості, складання кадастрового плану  та каталогу координат межі земельної ділянки.

       Майбутні працівники землевпорядної служби особливо гостро відчувають необхідність освоєння сучасних технологій та приладів. Тому можливості сучасних землевпорядних програм, продемонстровані викладачами ЧНУ стали цікавим та дуже корисним досвідом для наших студентів і допоможе їм зорієнтуватись при вирішення професійних завдань у майбутньому.

     Після заняття з картографії студенти відвідали центральний корпус ЧНУ – колишню Резиденцію митрополита, дендропарк, університетську церкву. Під час екскурсії нас супроводжував завідувач кафедри землевпорядкування та кадастру Безпалько Р.І.

     Вдячні студенти висловили побажання подальших зустрічей.

DSC_0019

DSC_0031

DSC_0033

DSC_0038

DSC_0060

DSC_0093