ДЕНЬ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА

    Вже 22 рік в Україні святкують День землевпорядника – свято людей, доля яких пов’язана зі збереженням та примноженням корисних властивостей національного багатства, що перебуває під особливою охороною держави, – землі. Це свято багатьох поколінь фахівців, які причетні до структур Держкомзему, Держземагентства, Держгеокадастру.

     Землевпорядкування України – це державна землевпорядна служба та служба в органах місцевого самоврядування, приватні, державні і комунальні землевпорядні проектні організації й фірми, сертифіковані інженери-землевпорядники, це заклади освіти, які ведуть підготовку за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».

     Землевпорядники проводять роботи з інвентаризації земель державної та комунальної власності, розробляють проекти відведення земельних ділянок, виготовляють технічні документації з грошової оцінки та ін. Сьогодні зростає роль землевпорядників у формуванні прозорого ринку землі.

   Кіцманський коледж ПДАТУ співпрацює із землевпорядним виробництвом як із базою проведення практик. Фахівці-виробничники радо діляться досвідом зі студентами, які здобувають професію землевпорядника.

     Ми, викладачі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», щиро радіємо успіхам випускників на професійній ниві й у навчанні, успіхам у науковій роботі. Віримо у перспективи землевпорядної справи в новому ракурсі, який диктує завтрашній день, і у перспективи підготовки молодшого бакалавра за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».

фото

фото 2