Вручення дипломів

До неба музика сягає, наче мрія,
І тане в квітах урочистий зал.
   В очах у кожного і радість, і надія…
У коледжі сьогодні урочистий бал.
Сьогодні ми зібрались для прощання.
Все в нас і смутком, й радістю дзвенить.
Це свято зрілості, і свято розставання,
І майбуття прекрасна світла мить.

31 січня  відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальності «Менеджмент». Всім трішки сумно, адже доводиться розлучатися, а коли друзі розлучаються – це завжди  сумно. Але нехай  смуток змінить радість. Адже сьогодні буде прощання з безсонними ночами перед іспитами і з конспектами лекцій, які кожен судорожно перегортав перед заняттям. Сьогодні випускний – головний іспит в коледжі. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи. З теплими та напутніми словами до випускників і їх схвильованих батьків звернулась директор коледжу Тетяна Півторан. Вона подякувала, що свого часу вони вибрали саме Кіцманський  коледж ПДАТУ. Тетяна Олександрівна  висловила сподівання, що всі випускники успішно продовжать своє навчання.

    Вітаючи випускників із цією знаменною у їхньому житті подією, завідувачка відділення №2 Петракович В.Ю.  та голова профспілкового комітету Біляр І.Г. наголосили  на тому, що їхнє навчання від сьогодні не завершується, адже освіта триває протягом життя. Вона побажала випускникам у майбутньому бути оптимістами і, незважаючи на життєві перешкоди, завжди йти до своєї мети.

З теплими слова до випускників та викладацького складу звернулася мама Царик Каріни. З подякую до своїх рідних викладачів від імені

студентів – випускників виступила староста групи Козьма Марія.

Кілька яскравих концертних номерів стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу.

Завершилося свято загальною фотографією на пам’ять. Маємо надію, що кожна молода людина, яка отримала того дня диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника Кіцманського коледжу Подільського  державного аграрно-технічного університету. Хай вам щастить, дорогі наші випускники!

IMG_4604