Випускний 2018

   30 червня 2018 року зала де відбувся випуск молодших спеціалістів Кіцманського коледжу Подільського ДАТУ вкотре наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників.

    Позаду залишилося останнє заняття, здані останні заліки та іспити, і студенти нарешті зітхнули спокійно: попереду тільки найприємніше – довгоочікуваний випускний.

    Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це  підсумок натхненної праці викладачів, старання студентів, батьківської турботи, незгасного ентузіазму адміністрації коледжу на чолі з директором.

     Випускний вечір – важлива подія для всіх у коледжі. Для студентів – це сходинка до дорослого життя, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплома було багато різного, і хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії коледжу.

    І ось хвилююча мить – вручення дипломів випускникам. Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини. На адресу випускників прозвучали теплі слова директора коледжу Філіпчука Юрія Михайловича, в.о. голови Кіцманської районної державної адміністрації  Косара Юрія Дмитровича, голови обласної  ради профспілок АПК Серецького Михайла Миколайовича, керівник Кіцманського відділення Чернівецької філії Приватбанку Мельничука Сергія Івановича, голови профкому Біляра Івана Георгійовича, які привітали і нагородили почесними грамотами, найактивніших, найкращих, найталановитіших випускників коледжу.

     Із найщирішими побажаннями та найтеплішими вітаннями до своїх вихованців звернулася куратор групи Снятинчук Наталія Мирославівна. Від імені випускників звернулася Деркач Наталія зі словами подяки до своїх викладачів, наставників за їх наполегливу та кропітку працю протягом усіх років навчання в коледжі. Після усіх виступів та привітань директор коледжу та завідувачі відділень вручили випускникам дипломи молодшого спеціаліста.

    У цей святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу. Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни. Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога широкою та світлою!

     Прощавайте, безжурні студентські роки… Попереду уже самостійне доросле життя! Однак, не забувайте свого гніздечка, стіни Alma mater завжди радо зустрічатимуть кожного з вас!

IMG_20180630_153217

IMG_20180630_162915

IMG_20180630_163026

IMG_20180630_163030

IMG_20180630_163055

IMG_20180630_163351