Вступна кампанія 2020: основні зміни

      12 грудня  на базі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича проведено регіональну нараду з питань  організації і проведення прийому вступників у  2020 році до закладів вищої освіти під головуванням  Генерального директора директорату вищої освіти і освіти дорослих  Міністерства освіти і науки Олега  Шарова.

     У засідання взяли участь відповідальні секретарі приймальних комісій, представники закладів вищої освіти ще двох областей – Івано-Франківської та Хмельницької.

      Олег Ігорович  підвів підсумки вступної кампанії 2019 року та окреслив основні зміни вступної компанії 2020 року. А саме: кількість заяв, які подаватимуть вступники, зменшиться  із 7 до 5; творчі конкурси та іспити в закладах вищої освіти проводитимуться до початку прийому заяв; державне замовлення для здобуття молодшого бакалавра; державне ( регіональне) замовлення у сфері вищої освіти для коледжів як закладів вищої освіти та фахових коледжів; мінімальний конкурсний бал на бюджет на Б (М) на основі ПЗСО-125 та ін.

      Детальніше з умовами прийому до закладів вищої освіти 2020 можна ознайомитися за посиланням https://mon.gov.ua/storage/app/media/vishcha-osvita/vstup-2020/2019/12/priyomunakaz11101912851203.pdf

З сайту http://oblosvita.com

Comments are closed.